články

Výmena pneumatík so zľavou od TIPLI

Teplé počasie už klope na dvere, končí povinnosť mať na aute zimné gumy a nastáva obdobie prezúvania pneumatík. Ako na výmene pneumatík, prípadne kúpe nových ušetriť? Náš partner Tipli vám pomôže. Prečítajte si celý článok. 


Rozumne si vymeňte pneumatiky za nové s AXA

Ako ušetriť na prezutí pneumatík? Tento rok ich prezujte rozumne. Jedným z partnerov AXA Drive a stránok RadSoferujem.sk je portál Tipli.sk, vďaka ktorému získate po nákupe časť peňazí späť na váš účet. Peňažnú odmenu dostanete z každého internetového nákupu cez stránky Tipli.sk. Navyše pre všetkých registrovaných užívateľov na RadSoferujem.sk je pripravený VIP účet od nášho partnera s vyššou odmenou o 20 %. 

Peniaze z nákupu a montáže pneumatík získate späť na Tipli.sk.

Čo je to Tipli

Cashback je moderná služba, s ktorou získate peniaze späť za každý internetový nákup. Túto revolúciu vo svete internetových nákupov už vyše roka zdarma ponúka portál Tipli.sk. 

Na Tipli nájdete viac ako 450 populárnych slovenských aj zahraničných obchodov, ktoré vám de facto zaplatia za každý uskutočnený nákup. Náš partner denne aktualizuje prehľad všetkých platných akcií a zľavových kupónov na slovenskom internete, s ktorými sú nákupy ešte výhodnejšie.  

Na prvý pohľad môže cashback pôsobiť zložito, ale na získanie odmeny sa stačí zdarma registrovať na Tipli.sk, vybrať si e-shop a použiť tlačidlo "Prejsť do obchodu". Ďalší postup už poznáte, vyberiete si produkty a nakúpite na danom e-shope.

Tlačidlo "Prejsť do obchodu" je v skutočnosti alfou a omegou celého kúzla s názvom cashback. Vďaka prekliku sa e-shopy dozvedia, že zákazník prišiel cez web služby Tipli a vyplatí vám vopred stanovenú odmenu. Peniaze si potom jednoducho necháte zaslať na bankový účet.

Nezabudnite, že s registráciou na RádŠoférujem.sk získate VIP účet na TIPLI, ktorý zvýši cashback odmeny o 20 % vo vyše 450 e-shopoch.


Aj v daždi a mokrom počasí môžeme jazdiť bezpečne

Jazda v daždi, či už pri jemnom mrholení alebo pekelnom lejaku, môže byť jednou z najťažších cestných situácií, s ktorou sa ako vodič stretnete. Daždivé podmienky sú spojené s vyšším výskytom nehôd. Bez ohľadu na to, v akom regióne žijete, je takmer isté, že niekedy budete musieť ísť autom aj v tomto neprajnom počasí. Ak viete, ako mokré cesty a znížená viditeľnosť ovplyvňujú chovanie vášho auta, budete schopní jazdiť bezpečne aj počas dažďa.

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Viete správne používať hmlovky?

Majú na práci presne to, čo obsahuje ich názov, ale niektorí vodiči si s nimi často nevedia rady. Tento článok vám poradí, kedy hmlové svetlá používať, a kedy nie.

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Vyčistite interiér svojho auta ako profesionál

Čistenie interiéru auta nie je namáhavé, ale môže byť časovo náročné a možno sa aj trochu zašpiníte. Musíte sa vydať do rôznych zákutí a miest, kde sa skrýva prach a špina. S naším návodom si poradíte rýchlo a výsledok bude vynikajúci. Skrátka ako profík.

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Tipy pre vodičov

Získajte tipy, príručky a novinky pre vodičov, ktorý vám budeme pravidelne zasielať