články

Výmena pneumatík so zľavou od TIPLI

Teplé počasie už klope na dvere, končí povinnosť mať na aute zimné gumy a nastáva obdobie prezúvania pneumatík. Ako na výmene pneumatík, prípadne kúpe nových ušetriť? Náš partner Tipli vám pomôže. Prečítajte si celý článok. 


Rozumne si vymeňte pneumatiky za nové s AXA

Ako ušetriť na prezutí pneumatík? Tento rok ich prezujte rozumne. Jedným z partnerov AXA Drive a stránok RadSoferujem.sk je portál Tipli.sk, vďaka ktorému získate po nákupe časť peňazí späť na váš účet. Peňažnú odmenu dostanete z každého internetového nákupu cez stránky Tipli.sk. Navyše pre všetkých registrovaných užívateľov na RadSoferujem.sk je pripravený VIP účet od nášho partnera s vyššou odmenou o 20 %. 

Peniaze z nákupu a montáže pneumatík získate späť na Tipli.sk.

Čo je to Tipli

Cashback je moderná služba, s ktorou získate peniaze späť za každý internetový nákup. Túto revolúciu vo svete internetových nákupov už vyše roka zdarma ponúka portál Tipli.sk. 

Na Tipli nájdete viac ako 450 populárnych slovenských aj zahraničných obchodov, ktoré vám de facto zaplatia za každý uskutočnený nákup. Náš partner denne aktualizuje prehľad všetkých platných akcií a zľavových kupónov na slovenskom internete, s ktorými sú nákupy ešte výhodnejšie.  

Na prvý pohľad môže cashback pôsobiť zložito, ale na získanie odmeny sa stačí zdarma registrovať na Tipli.sk, vybrať si e-shop a použiť tlačidlo "Prejsť do obchodu". Ďalší postup už poznáte, vyberiete si produkty a nakúpite na danom e-shope.

Tlačidlo "Prejsť do obchodu" je v skutočnosti alfou a omegou celého kúzla s názvom cashback. Vďaka prekliku sa e-shopy dozvedia, že zákazník prišiel cez web služby Tipli a vyplatí vám vopred stanovenú odmenu. Peniaze si potom jednoducho necháte zaslať na bankový účet.

Nezabudnite, že s registráciou na RádŠoférujem.sk získate VIP účet na TIPLI, ktorý zvýši cashback odmeny o 20 % vo vyše 450 e-shopoch.


Zdieľať článok

Prezutie na letné pneumatiky vám ušetrí čas aj peniaze

Jarné prezúvanie pneumatík by malo patriť k sezónnej údržbe vozidla. Tá môže včas odhaliť problémy a zabrániť nehode či nákladnejšej oprave. Kedy je najlepší čas na prezutie pneumatík, závisí predovšetkým na vašom zvážení a dlhodobej predpovedi počasia.

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Láka vás vyskúšať si školu šmyku? Zapojte sa do našej súťaže!

Chcete vedieť ovládať svoje auto v krízových situáciách? Radi vám pomôžeme. Pripravili sme súťaž o poukaz na školu šmyku. Naučíte sa, ako nestratiť kontrolu pri šmyku, ako zvládať jazdu na šmykľavej ploche a núdzové brzdenie. Je sa na čo tešiť.

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Ako bezpečne jazdiť na ľade a snehu?

Jazda v zime sa ľahko zmení na stresový zážitok, pretože aj malý kúsok ľadu či čerstvý sneh na ceste nás môže poriadne potrápiť. Prečítajte si naše tipy a buďte opatrní, zodpovední a ohľaduplní voči ostatným.

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

TIPY, AKO BEZPEČNE ŠOFÉROVAŤ

Bezpečnosť na prvom mieste – ako na to? Pravidelne vám budeme zasielať tipy a rady, ako dosiahnuť čo najbezpečnejšiu jazdu.