články

Jarná móda zo ZOOT.sk so zľavou od AXA

Nová sezóna prináša nové módne trendy. Vyberajte z nich tie, ktoré vám pristanú, no najmä tie, v ktorých sa budete cítiť dobre. Na www.zoot.sk nájdete dokonalý jarný trench coat, romantické šaty, aj tenisky, ktoré sa hodia ako k rifliam, tak k sukni. A to všetko so zľavou 10eur pri objednávke nad 45eur od AXA.  


Ako uplatníte zľavu? 

Jednoducho! 10eur pri nákupe nad 45eur vám bude odpočítaných po zadaní kódu AXA10ZOOT pri vytváraní objednávky na www.zoot.sk.

Čím si urobíte radosť na ZOOTe? 

Potešiť sa môžete štýlovými kúskami na každý deň od obľúbených svetových značiek. V online obchode s módou, ale aj v kamenných Výdajniach nájdete svieže kolekcie pre ženy, deti, aj mužov. Noste oblečenie zo ZOOT.sk a začnite rozprávať svoj vlastný jarný príbeh.

O ZOOT.sk

ZOOT.sk je pôvodom český online obchod s módou, ktorý na slovenský trh vstúpil v roku 2014. Ponúka viac ako 300 značiek a snaží sa demokratizovať módu. Na Slovensko prináša svieže, neopozerané značky, ktoré sú v zahraničí populárne. Jedinečný koncept „objednám, vyskúšam, čo mi nesadlo neplatím“, umožňuje objednaný tovar vyskúšať vo Výdajniach. Vďaka tomuto jedinečnému modelu nemusíte mať už nikdy strach z nakupovania módy online. Všetko, čo si objednáte si môžete vyskúšať skôr ako za to zaplatíte. Momentálne je na Slovensku otvorených 11 Výdajní, kde si klienti tento jedinečný koncept môžu vyskúšať. 


Aj v daždi a mokrom počasí môžeme jazdiť bezpečne

Jazda v daždi, či už pri jemnom mrholení alebo pekelnom lejaku, môže byť jednou z najťažších cestných situácií, s ktorou sa ako vodič stretnete. Daždivé podmienky sú spojené s vyšším výskytom nehôd. Bez ohľadu na to, v akom regióne žijete, je takmer isté, že niekedy budete musieť ísť autom aj v tomto neprajnom počasí. Ak viete, ako mokré cesty a znížená viditeľnosť ovplyvňujú chovanie vášho auta, budete schopní jazdiť bezpečne aj počas dažďa.

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Viete správne používať hmlovky?

Majú na práci presne to, čo obsahuje ich názov, ale niektorí vodiči si s nimi často nevedia rady. Tento článok vám poradí, kedy hmlové svetlá používať, a kedy nie.

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Vyčistite interiér svojho auta ako profesionál

Čistenie interiéru auta nie je namáhavé, ale môže byť časovo náročné a možno sa aj trochu zašpiníte. Musíte sa vydať do rôznych zákutí a miest, kde sa skrýva prach a špina. S naším návodom si poradíte rýchlo a výsledok bude vynikajúci. Skrátka ako profík.

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Tipy pre vodičov

Získajte tipy, príručky a novinky pre vodičov, ktorý vám budeme pravidelne zasielať